Ekologiškas kartonas dėžučių gamybai

Nuo to laiko, kai žmonija pradėjo naudoti masines gamybos technologijas, buvo iškertama vis daugiau medžių, todėl gamtai iškilo kur kas didesnė grėsmė nei kada nors anksčiau. Tačiau pradėjus rūpintis aplinkos ekologija, išrastas puikus sprendimas – pakartotinė produktų gamyba iš perdirbtų produktų. Ekologiškas kartonas – tai viena iš šių medžiagų. Naudojant jį gamyboje, sutaupoma daug gamtinių išteklių, nenukenčia žmogaus sveikata. UAB „Ekologinė sfera“ jau daugiau kaip 15 metų savo produkciją gamina iš rudojo perdirbto kartono ir ruošia gražias, puikios išvaizdos ekologiškas dėžutes, visiškai nepakenkdama gamtai.

Modernios ekologiškos technologijos

Gana tikėtina, jog ateityje ekologija įgis vis didesnę prasmę ir palaipsniui išstums iš pramonės kitus, aplinkos netausojančius gamybos būdus. Žmogus tampa vis labiau sąmoningesnis, jis priverstas rūpintis planeta, kurioje gyvena, kad užtikrintų šviesią ateitį sau ir ateinančioms kartoms. Dėl šios priežasties, ekologiškas gamybos būdas turi didelį potencialą su realia galimybe sparčiai augti. Tokia yra ir mūsų įmonės idėja bei tikslas. Gaminame įvairias pakuotes, dovanų dėžutes bei kitus klientų reikmėms būtinus produktus tik iš ekologiškų žaliavų. Naudojame modernius įrenginius. Tai padeda paruošti norimas gaminių formas ir užtikrina platų dėžučių pasirinkimo asortimentą.

Ekologiško kartono pakuočių privalumai

Kartonas yra patogi medžiaga tiek gaminimui, tiek naudojimui. Jį lengva išpjaustyti, patogu surinkti, paruošti norimus dydžius, galima nesunkiai nudažyti ir gražiai apipavidalinti. Todėl visai nesunku užtikrinti platų, įvairių dydžių bei dizainų kartoninių dėžučių pasirinkimo asortimentą. Dar vienas labai didelis kartono privalumas – ši medžiaga yra atspari smūgiams bei pradūrimams. Ji nėra brangi, todėl būna labai dažnai naudojama įvairių pakuočių gamybai. Kartoninėse dėžėse bei dėžutėse galima gabenti pačius įvairiausius, skirtingų dydžių ir paskirties daiktus. Jos tiks tiek įvairių produktų transportavimui, tiek dovanų įpakavimui, taip pat puikiai atliks savo paskirtį trapiems daiktams pervežti.

„Ekologinės sferos“ siūlomų prekių įvairovė

Dėl didelio kartono pritaikymo galimybių, o taip pat dėl plačios klientų paklausos, gaminame daugybę pačios įvairiausios rūšies bei paskirties dėžių ir dėžučių. Priimame individualius užsakymus, paruošiame Jūsų norimo dydžio bei dizaino gaminius.

Paprastai dėžučių gamyboje naudojamas trijų rūšių gofruotasis ekologiškas kartonas:

• trisluoksnis;
• penkiasluoksnis;
• mikro.

Populiariausias yra trisluoksnis kartonas. Iš jo gaminamos pakuotės, skirtos įvairių produktų transportavimui. Penkiasluoksnis kartonas yra pats storiausias. Tokiose dėžėse paprastai gabenami sunkūs daiktai. Gofruotoji mikro medžiaga dažniausiai naudojama dovanų dėžučių gamybai. Jai nesunku suteikti gražią estetinę išvaizdą – tai pati ploniausia medžiaga, iš kurios lengviausia išgauti norimus pavidalus.

Pasinaudokite plačiu mūsų pasiūlymų pasirinkimu jau šiandien! Pateikite savo užsakymą ir mes jį įvykdysime. Dėžutės iš perdirbto kartono – praktiškas ir ekologiškas sprendimas!